Sitehis Directory
Web Directory

Blogje Informative

Sites:

http://www.beauty.al
» Beauty.AL - Femra Shqiptare Open in a new browser window
   Beauty.AL eshte nje faqe e dedikuar totalisht femres shqiptare. Artikuj te rinj duke filluar qe nga moda, kozmetike, stil, e deri tek shendeti e keshilla te ndryshme. Beauty.al eshte portali per femrat shqiptare
   http://www.beauty.al
http://www.blogushqiptar.com
» Blogu Shqiptar Open in a new browser window
   Blog shqiptar me lajme dhe diskutime te ngjarjeve me te fundit ne arenen politike, mediatike dhe sociale shqiptare.
   http://www.blogushqiptar.com
http://www.kosovarja.ca
» Kosovarja Open in a new browser window
   Një faqe me informata rreth artistëve shqiptar
   http://www.kosovarja.ca
http://www.peshkupauje.com/
» Peshku pa ujë Open in a new browser window
   Blog me diskutime dhe informacione rreth me te rejave nga Shqiperia, trojet shqiptare dhe bota.
   http://www.peshkupauje.com/

This category needs an editor

Last Updated: 2009-05-12 19:42:55


Help build the largest human-edited directory on the web.
Submit a Site - Open Directory Project - Become an Editor

The content of this directory is based on the Open Directory and may have been modified by DWdirectory

Free previews by Thumbshots.org