Sitehis Directory
Web Directory

Lajme

Categories:

See Also:
This category in other languages:

Afrikaans, Arabic, Armenian, Asturian, Azerbaijani, Bangla, Basque, Belarusian, Bosnian, Breton, Bulgarian, Catalan, Chinese Simplified, Chinese, Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, Esperanto, Estonian, Faroese, Farsi, Finnish, French, Furlan, Galician, German, Greek, Gujarati, Hebrew, Hindi, Hungarian, Icelandic, Indonesian, Interlingua, Irish, Italian, Japanese, Kannada, Kashubian, Kazakh, Korean, Kurdish, Latin, Latvian, Lithuanian, Luxembourgish, Macedonian, Malay, Marathi, Norwegian, Occitan, Ossetian, Polish, Portuguese, Punjabi, Romanian, Romansh, Russian, Sardinian, Scots Gaelic, Serbian, Sicilianu, Slovak, Slovenian, Spanish, Swahili, Swedish, Tagalog, Taiwanese, Tamil, Tatar, Telugu, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese, Welsh

Sites:

http://www.alsat.tv
» ALSAT, Radio Televizioni Alsat Open in a new browser window
   Televizioni Alsat,ju jep mundesine te informoheni mbi te rejat e fundit mbi politiken,rajonin,boten,sportin,artin,etj. Gjithashtu mund ta shikoni Live ne internet.
   http://www.alsat.tv
http://www.albinformacion.com/
» AlbInformacion Open in a new browser window
   Lajme dhe informacione mbi fusha të ndryshme.
   http://www.albinformacion.com/
http://s6t6n6.biz.ly/
» Albmedia Open in a new browser window
   Gjithçka mbi medien në Shqipëri.
   http://s6t6n6.biz.ly/
http://www.bbc.co.uk/albanian/
» BBC në Shqip Open in a new browser window
   Lajmet e fundit nga BBC. Mund edhe të dëgjoni buletinin e lajmeve me RealAudio.
   http://www.bbc.co.uk/albanian/
http://www.balkanweb.com/
» BalkanWeb Open in a new browser window
   Informacione në gjuhen shqipe nga rajonet e Ballkanit ku jetojnë shqiptare.
   http://www.balkanweb.com/
http://www.gazeta-shqiptare.org
» Gazeta Shqiptare Open in a new browser window
   Arkivues i lajmeve të mbuluara nga te gjitha gazetat shqiptare mbi një ngjarje.
   http://www.gazeta-shqiptare.org
http://albania.110mb.com/index.php?option=com_content&task=view&id=14&Itemid=36
» Gazeta shqiptare online Open in a new browser window
   I gjithe shtypi shqiptar është i permbledhur në këtë website.
   http://albania.110mb.com/index.php?option=com_content&task=view&id=14&Itemid=36
http://www.infoarkiv.com
» Infoarkiva - Arkiva Mediatike Shqiptare Open in a new browser window
   Infoarkiva eshte nje arkive qendrore e mbledhjes se te gjitha lajmeve ditore shqiptare.
   http://www.infoarkiv.com
http://www.kapsit.com
» KAPSIT.com - Top lajme nga top web faqe shqiptare Open in a new browser window
   Kapsit.com ju mundeson te gjeni dhe te lexoni titujt kryesor te lajmeve, artikujve dhe publikimeve te fundit me interesante te publikuara nga agjencione te lajmeve, gazeta, revista, televizione, radio, blogje informative, forume, etj.
   http://www.kapsit.com
http://www.kosova-sot.info/
» Kosova Sot - E Perditshme Informative e Pavarur Open in a new browser window
   Ueb-faqja zyrtare e se perditshmes informative te pavarur Kosova Sot.
   http://www.kosova-sot.info/
http://www.Lexoje.com
» Lajme Shqip Open in a new browser window
   Lexoje.com eshte nje sistem per publikimin dhe organizimin e lajmeve, artikujve dhe informacioneve te tjera. Te gjithe artikujt ketu jane te postuar nga vete perdoruesit, dhe te vleresuar po nga ata.
   http://www.Lexoje.com
http://www.lobi.com.mk
» Lajme nga Shqiptaret ne Maqedoni Open in a new browser window
   E perjavshmja me informacione nga Shqiptaret në rajon.
   http://www.lobi.com.mk
http://www.lajme.net
» Lajme.Net Open in a new browser window
   Lajmet me të fundit në Shqipëri dhe Ballkan si edhe lajmet me Video nga televizionet kryesore Shqiptare. Rifreskimi behet çdo 10 minuta.
   http://www.lajme.net
http://ngjarjet.com
» Ngjarjet / Lajmet e Publikuara Open in a new browser window
   Ngjarjet.com është një webfaqje për arkivim dhe lexim sa më të lehtë dhe të shpejt të të gjitha lajmeve dhe ngjarjeve më aktuale në internet. Të gjithë mund ju mund të postoni një lajm edhe ai lajm do të jetë në sitin tonë me emrin tuaj.
   http://ngjarjet.com
http://www.shtypidites.com
» Shtypi Shqiptar Online Open in a new browser window
   Në këtë faqe ju mund ta lexoni shtypin shqiptar online në versionin .pdf dhe mund të lexoni lajmet e fundit nga vendi dhe bota.Në www.shtypidites.com çdo ditë publikohen titujt kryesor nga gazeta shqiptare.
   http://www.shtypidites.com
http://www.voanews.com/albanian/
» Zëri i Amerikës Open in a new browser window
   Lajmet më të fundit nga Zeri i Amerikes.
   http://www.voanews.com/albanian/

Category Editor: joniand

Last Updated: 2009-05-27 14:21:28


Help build the largest human-edited directory on the web.
Submit a Site - Open Directory Project - Become an Editor

The content of this directory is based on the Open Directory and may have been modified by DWdirectory

Free previews by Thumbshots.org